Welcome in our world

World of Living innovations

Aktualności, informacje i wydarzenia

 • Nowy elektroniczny, bateryjny wizjer do drzwi

  Nowość w naszej gamie produktów home automation ? elektroniczny, bateryjny wizjer do drzwi. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, dla których tradycyjny wizjer optyczny to za mało. Zestaw składa się z dużego 4-calowego wyświetlacza LCD oraz dyskretnej kamery, która nie wzbudza żadnych podejrzeń, ponieważ mocuje się ją w miejscu standardowego wizjera. To łatwe w montażu rozwiązanie doskonale sprawdzi się w domach, mieszkaniach i biurach.

  2019-09-02
 • Nowość w oprawach downlight

  Nowa oprawa świetlna DOWNLIGHT AURA LED to nasze energooszczędne rozwiązanie do oświetlania pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Doskonale sprawdzi się w korytarzach i klatkach schodowych. Oprawa jest niewielka i elegancka w swojej prostocie, a jej montaż nie stanowi problemu. Nadaje się do zabudowy w sufitach podwieszanych, typu karton-gips. W oprawie zastosowano diody LED SMD oraz wbudowano zasilacz LED.

  2019-09-02
 • Długi weekend

  Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 16 sierpnia 2019 roku magazyn firmy Orno -Polska Sp. z o.o. będzie nieczynny, w związku z powyższym w tym dniu nie będą realizowane wysyłki. Dział handlowy będzie pełnił dyżur, więc faktury będą wystawiane.

  2019-08-14