Zadbaj o porządek! Uchwyt do kabli o średnicy do 12 mm przeznaczony jest do mocowania przewodów o przekroju okrągłym i maksymalnej średnicy 12 mm. Umożliwia szybkie i wygodne przymocowanie kabli do ściany, listwy przypodłogowej czy sufitu. Wystarczy umieścić przewód w uchwycie i wbić młotkiem dołączony gwóźdź – montaż zajmuje tylko chwilę.
Uchwyty wykonane są z wytrzymałego tworzywa, które dobrze utrzymuje kształt. Dzięki temu cała instalacja wygląda estetycznie i pozostaje stabilna przez długi czas.
Produkt znajdzie zastosowanie w wielu miejscach – w domu, biurze, warsztacie czy garażu. Przeznaczony jest do montażu kabli elektrycznych, przewodów RTV, kabli internetowych, telefonicznych, alarmowych lub głośnikowych. W salonie ułatwi uporządkowanie przewodów od telewizora i sprzętu audio, w biurze pomoże utrzymać porządek wśród kabli komputerowych, a w garażu lub piwnicy przytrzyma przewody oświetleniowe i zasilające.
Uchwyt poprawia estetykę wnętrza i chroni przewody przed przypadkowym uszkodzeniem. Przydaje się przy prowadzeniu instalacji wzdłuż ścian, sufitów podwieszanych, listew przypodłogowych czy ościeżnic. Ma czarny kolor, dzięki czemu dobrze sprawdzi się w ciemnym wnętrzu lub jako kontrastowy akcent w jasnym pomieszczeniu.
W opakowaniu znajduje się 25 uchwytów do poprowadzenia dłuższego odcinka instalacji.
| Informacje ogólne: | |
|---|---|
| Model/kształt/forma: | Okrągły |
| Do średnicy [mm]: | 12 |
| Sposób mocowania: | Gwóźdź |
| Z gwoździem: | Tak |
| Długość gwoździa [mm]: | 25 |
| Średnica gwoździa [mm]: | 2.3 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Gatunek materiału: | Polietylen (PE) |
| Zabezpieczenie powierzchni: | Stan surowy |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 25 |