Aktualności, informacje i wydarzenia

2019-10-21

Autonomiczny czujnik dymu OR-DC-630

Autonomiczny czujnik dymu OR-DC-630 to nowość w naszej gamie produktów służących do zwiększania poziomu bezpieczeństwa. Czujnik monitoruje zamknięte pomieszczenia pod kątem obecności dymu, a w przypadku wykrycia zagrożenia pożarowego uruchamia alarm optyczny w postaci diody LED oraz głośną syrenę o poziomie dźwięku ok 85 dB. Urządzenie posiada przycisk TEST, który umożliwia kontrolę właściwej pracy. Zasilany jest 1 baterią 9V, a w przypadku jej zużycia sygnalizuje o tym za pomocą sygnałów dźwiękowych.

2019-10-18

Nowy mechaniczny programator czasowy OR-PRE-443

Chcesz oszczędzić energię w swoim domu lub biurze? Zastosuj nasz mechaniczny programator czasowy OR-PRE-443. Dzięki niemu w prosty sposób zaprogramujesz czas włączenia i wyłączenia oświetlenia, listwy zasilającej lub innych urządzeń elektrycznych, takich jak wiatrak, osprzęt do akwariów i inne. Nasz programator może włączać i wyłączać napięcie do 48 razy dziennie. Minimalny czas wynosi 15 minut (1 zapadka), a maksymalny 24 godziny. Regulacja odbywa się za pomocą czytelnego pokrętła.

2019-10-07

Nowy bezprzewodowy, pojedynczy, dotykowy wyłącznik światła sterowany pilotem

Nasz nowy produkt - bardzo efektowny wyłącznik światła ze szkła krystalicznego, stanowi połączenie funkcjonalności i dobrego designu. Urządzenie umożliwia zarówno manualne jak i zdalne sterowanie oświetleniem, za pomocą dołączonego pilota. Płaski panel wyłącznika ma podświetlane przyciski, a jego wielką zaletą jest jednolity kolor, dzięki czemu ładnie komponuje się z powierzchnią montażową. Do przycisków na pilocie można przypisać konkretne funkcje.

2019-10-01

Nowy CENNIK - IV kwartał 2019

Zachęcamy do zapoznania się z nowym cennikiem, który jest już dostępny po zalogowaniu się do naszej Strefy Partnera.

Czytaj więcej
2019-09-02

Nowy elektroniczny, bateryjny wizjer do drzwi

Nowość w naszej gamie produktów home automation ? elektroniczny, bateryjny wizjer do drzwi. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, dla których tradycyjny wizjer optyczny to za mało. Zestaw składa się z dużego 4-calowego wyświetlacza LCD oraz dyskretnej kamery, która nie wzbudza żadnych podejrzeń, ponieważ mocuje się ją w miejscu standardowego wizjera. To łatwe w montażu rozwiązanie doskonale sprawdzi się w domach, mieszkaniach i biurach.

2019-08-14

Długi weekend

Szanowni Klienci, informujemy, że w dniu 16 sierpnia 2019 roku magazyn firmy Orno -Polska Sp. z o.o. będzie nieczynny, w związku z powyższym w tym dniu nie będą realizowane wysyłki. Dział handlowy będzie pełnił dyżur, więc faktury będą wystawiane.

2019-08-01

ZMIANA GODZIN PRACY

W związku z planowanym przejazdem Tour de Pologne przez śląsk, w dniu 05 sierpnia 2019 roku biura oraz magazyn firmy będą czynne w godzinach od 7.00 do 14:30.

2019-07-31

Promocja sierpień

Zapraszamy do zalogowania się w Strefie Partnera, gdzie można pobrać aktualną promocję, która trwać będzie do 30 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

2019-05-29

Nowe liczniki energii elektrycznej

Informujemy, że w ofercie pojawiły się kolejne modele liczników energii elektrycznej, które posiadają Certyfikat MID. Licznik 1 ? fazowy o maksymalnym prądzie 40A oraz 3 ? fazowy o maksymalnym prądzie 80A. Dzięki wyposażeniu licznika w dodatkowe wyjście impulsowe, istnieje możliwość podłączenia urządzenia zliczającego. Oba urządzenia z łatwością można zamontować na standardowej szynie DIN.

2019-05-06

Promocja maj - czerwiec

Zapraszamy do zalogowania się w Strefie Partnera, gdzie można pobrać aktualną promocję, która trwać będzie do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów.