Aktualności, informacje i wydarzenia

2018-03-20

FORNAX - nowy zestaw domofonowy

FORNAX to nowoczesny i oryginalny zestaw domofonowy do samodzielnego montażu w domach jednorodzinnych. Posiada regulację głośności wywołania oraz sterowanie bramą. Domofon FORNAX dodatkowo wyposażony może być w funkcję interkomu po zastosowaniu dodatkowego unifonu.

Czytaj więcej
2018-03-01

Aktualne promocje: marzec - kwiecień 2018

Zapraszamy do zalogowania się w Strefie Partnera, gdzie można pobrać promocję, która trwać będzie do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej
2018-02-12

Nowe gniazdo meblowe z przesuwną osłoną!

Nowoczesne gniazdo sieciowe z przewodem 1,9m, ładowarką USB oraz praktyczną, przesuwną osłoną chroniącą gniazda. Ultra płaska wtyczka ułatwia podłączenie do gniazdek znajdujących się w trudno dostępnych miejscach np. za meblami. Urządzenie przeznaczone do montażu w biurkach, blatach i stołach.

Czytaj więcej
2018-02-08

Nowość w ofercie - oprawy schodowe LED

Piękne oprawy schodowe świetnie odnajdą się w klasycznych i tradycyjnych wnętrzach domów, a także w hotelach czy restauracjach. Oprawa uatrakcyjni każde schody zapewniając oświetlenie oraz niebanalny wygląd. Idealnie nadają się wszędzie tam gdzie chcemy, aby światło nie oślepiało, a rozświetlało drogę.

Czytaj więcej
2018-02-07

Nowy programator na szynę DIN - OR-PRE-433

Rozszerzyliśmy rodzinę elektronicznych programatorów czasowych o nowy model przystosowany do montażu na standardowej szynie DIN. Urządzenie służy do ustawiania czasu włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych takich jak oświetlenie, ogrzewacze wody, silniki, pompy itp.

Czytaj więcej
2018-01-30

SILOE LED - nowe, solarne lampy ogrodowe

Najnowsza lampa LED na rok 2018. SILOE LED wyposażona jest w automatyczny układ włączający oświetlenie gdy tylko zapadnie zmrok oraz czujnik ruchu, odpowiedzialny za zapalanie i gaszenie lampy. Lampa solarna LED doskonale sprawdza się do oświetlenia posesji,altanek, tarasów, ogrodów, schodów, bram wjazdowych, parkingów i placów. Sprawdzi się doskonale jako oświetlenie podnoszące bezpieczeństwo bez konieczności stosowania dodatkowego zasilania. Najważniejszą zaletą lampy jest fakt, że nie generuje ona żadnych kosztów utrzymania!

Czytaj więcej
2018-01-30

Nowoczesna lampka biurkowa KALCYT LED

Nowa lampka biurkowa posiada neutralną barwę światła, która wprowadza ożywczą atmosferę sprzyjającą koncentracji i pracy wymagającej wysiłku wzrokowego. Za pomocą dotykowych przycisków można lampkę włączyć/wyłączyć, ustawić odpowiedni poziom intensywności świecenia lub zmniejszyć poziom świecenia. Wykonana z najwyższej jakości materiałów idealnie nadaje się do pracy przy komputerze, laptopie, odrabiania lekcji czy czytania książek. Spełni swoje zadanie zarówno w biurze jak i w domu na biurku czy stoliku nocnym dziecka.

Czytaj więcej
2018-01-30

Nowe naświetlacze LEDO LED

Naświetlacze LED znajdują coraz szersze zastosowanie - najczęściej używane są do oświetlenia wejść np. do bloków, magazynów, obiektów przemysłowych, wjazdów do garażu, elewacji, trawników, podwórek, parkingów, pomników, reklam czy bannerów. Nowoczesna budowa LEDO LED sprawi że nie tylko zapanuje jasność ale również wprowadzimy do naszego otoczenia nowoczesność, funkcjonalność i oszczędność. Dostępne w wersji bez oraz z wbudowanym czujnikiem ruchu PIR, który reaguje w chwili pojawienia się ruchu i umożliwia nastawienie czasu świecenia do koniecznego minimum.

Czytaj więcej
2018-01-17

Nowość w dzwonkach bezprzewodowych!

Uprzejmie informujemy o wprowadzeniu do oferty dzwonków bezprzewodowych nowego modelu z bezbateryjnym przyciskiem. Połączenie w dzwonku KINETIC AC elegancji, nowoczesnego designu oraz bezbateryjnej technologii z bogactwem 32 dźwięków dzwonka stwarza doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w domu, mieszkaniu, ale także w firmach, szkołach i innych obiektach użytku publicznego.

Czytaj więcej
2018-01-15

Oprawy liniowe MOSTRA LED

Od dzisiaj w naszej ofercie znana i popularna oprawa MOSTRA LED dostępny również w nowej wersji!

Czytaj więcej