Aktualności, informacje i wydarzenia

2018-11-14

Nowy, bateryjny czujnik zalania

Nowoczesny czujnik, przystosowany do wczesnego wykrywania obecności wody w pomieszczeniach narażonych na zalanie takich jak piwnice lub pomieszczenia ze zbiornikami wody. Urządzenie posiada sondę pomiarową która zareaguje natychmiast po wykryciu wycieku i powiadomi domowników zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo.

Czytaj więcej
2018-11-13

NOWOŚĆ - rozgałęźnik 3x2P+Z w pięciu kolorach

Praktyczny rozgałęźnik trójgniazdowy z uziemieniem, pasujący do każdego wnętrza. Idealnie sprawdzi się w miejscach gdzie brakuje dodatkowego dostępu do gniazd sieciowych.

Czytaj więcej
2018-09-19

Ogłoszenie

ORNO-POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie informuje, iż wprowadzone do obrotu oprawy oświetleniowe – lampa warsztatowa ORNO model OR-NR-382E27, kod 5901752485938 oraz lampa warsztatowa z magnesem ORNO model OR-NR-381E27, kod 5901752485921 nie spełniają wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 2 czerwca 2016 r. w sprawie wymagań dla sprzętu elektrycznego, z uwagi na: brak odciążki zabezpieczającej przewody podłączone do zacisków przed naprężeniem i skręceniem, zaniżony przekrój żył, nieprawidłową odgiętkę przewodu oraz brak zabezpieczenia przed ręcznym odłączeniem osłony, co stwarza niebezpieczeństwo urazu lub innej szkody, mogących powstać w wyniku kontaktu z elektrycznością. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

2018-09-18

Nowy CENNIK IV kwartał 2018

Zachęcamy do zapoznania się z nowym cennikiem, który jest już dostępny po zalogowaniu się do naszej Strefy Partnera.

Czytaj więcej
2018-09-18

NOWOŚĆ - wizjer z czujnikiem ruchu i funkcją nagrywania

Najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie wizjer wyposażony jest w wiele nowych funkcji. Między innymi posiada zintegrowany dzwonek z regulacją głośności, który umożliwia wybór jednej z 14 melodii. Dzięki czujnikowi ruchu szerokokątna kamera automatycznie robi zdjęcia lub nagrywa film na kartę Micro SD, a wbudowane diody podczerwieni umożliwiają widzenie w ciemności.

Czytaj więcej
2018-09-18

Nowy plafon CERS LED z mikrofalowym czujnikiem ruchu i funkcją przyciemniania

Praktyczny plafon oświetlający wewnętrzne pomieszczenia biurowe, mieszkania czy wnętrza użytkowe. Nowoczesne diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność plafonu. Czujnik zmierzchowy w zależności od ustawień załącza oświetlenie tylko wtedy gdy jest taka potrzeba. Dodatkowo posiada funkcję przyciemnienia.

Czytaj więcej
2018-09-18

NOWOŚĆ - kontroler GSM do sterowania bramą

Doskonałe urządzenie, które w prosty sposób pozwala na zdalną kontrolę wejścia, otwierania drzwi, bram wjazdowych, furtek czy szlabanów. Prosta obsługa za pomocą wiadomości SMS lub połączenia telefonicznego sprawia, że zyskujemy komfort ale i bezpieczeństwo użytkowania.

Czytaj więcej
2018-09-18

Nowy zestaw wideodomofonowy z szyfratorem NUMERUS 7

Nowoczesny zestaw wideodomofonowy z dotykowym, ultra płaskim panelem monitora i podświetlanymi przyciskami. Wandaloodporna obudowa panela zewnętrznego oraz oświetlenie podczerwienią umożliwia wygodę i bezpieczeństwo w użytkowaniu również w nocy. Szeroki wybór dźwięków dzwonka i klawiatura numeryczna, która umożliwia zalogowanie 100 użytkowników sprawiają, iż korzystanie z urządzenia jest bardzo komfortowe.

Czytaj więcej
2018-09-18

Aktualne promocje: listopad - grudzień 2018

Zapraszamy do zalogowania się w Strefie Partnera, gdzie można pobrać promocję, która trwać będzie do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej
2018-09-18

Nowe oprawy liniowe MOSTRA LED

Nowoczesne oprawy liniowe które są idealnym zastąpieniem tradycyjnych opraw świetlówkowych. Doskonale oświetlą takie pomieszczenia jak biura, kuchnie, sklepy, warsztaty itp. Diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia.

Czytaj więcej