Aktualności, informacje i wydarzenia

2018-09-13

UWAGA!!!! Zmiana siedziby firmy oraz przerwa w realizacji zamówień!!!

W związku ze zmianą lokalizacji siedziby firmy i planowaną przeprowadzką informujemy, że w dniach od 22 do 30 września 2018r. nie będziemy w stanie realizować żadnych zamówień! Prosimy o składanie zamówień przed 20 września lub dopiero po 30 września 2018 r. O zmianie adresów i wszystkich szczegółach związanych z przeprowadzką do nowej siedziby, będziemy Państwa na bieżąco informować.

2018-09-05

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2018

Z satysfakcją informujemy, że nasza firma po raz kolejny weźmie udział w Międzynarodowych Energetycznych Targach w Bielsku Białej - ENERGETAB 2018, które odbędą się w dniach 11-13 września. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane przez nas produkty zadowolą szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze stoisko. Serdecznie zapraszamy: pawilon N, stoisko 16.

Czytaj więcej
2018-09-04

Nowy dzwonek przewodowy na szynę DIN

Praktyczny dzwonek przewodowy przeznaczony do montażu w rozdzielni prądowej na szynie DIN. Doskonały sposób na dyskretny sygnał dzwonka podczas wizyty gości.

Czytaj więcej
2018-09-03

Aktualne promocje: wrzesień - październik 2018

Zapraszamy do zalogowania się w Strefie Partnera, gdzie można pobrać promocję, która trwać będzie do 31 października lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej
2018-08-29

Nowość - zestaw tulejek z zaciskarką

Praktyczny zestaw izolowanych końcówek tulejkowych do montażu poprzez zaciskanie na przewodach wielodrutowych. Poprawiają jakość styku i ułatwiają połączenie przewodów z listwami i zaciskami urządzeń wyposażonymi w zaciski śrubowe. Zestaw idealny do prac hobbystycznych jak i do profesjonalnych napraw urządzeń elektrycznych.

Czytaj więcej
2018-08-27

Plafony VEGA LED w nowej odsłonie

Znane plafony LED, przeznaczone do oświetlania pomieszczeń takich jak: klatki schodowe, korytarze, piwnice,czy pomieszczenia gospodarcze. Zastosowane diody LED SMD gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność plafonu, a prosty montaż zapewnia wygodę w użytkowaniu.

Czytaj więcej
2018-08-22

NOWOŚĆ - zestaw wideodomofonowy SEMIS MEMO

Nowoczesny, bezprzewodowy zestaw wideodomofonowy z kolorowym wyświetlaczem LCD 2,4˝ i modułem pamięci wewnętrznej słuchawki. Oświetlenie super jasnymi diodami LED umożliwia widzenie w nocy. Wysoka jakość wykonania i szeroka gama funkcji dodatkowych sprawia iż użytkowanie zestawu to prawdziwa przyjemność.

Czytaj więcej
2018-08-20

Nowe gniazdo meblowe

Specjalnie zaprojektowane gniazdo, przeznaczone do montażu w blatach biurek i stołów. Posiada zamykany panel z gniazdami sieciowymi i NETWORK, ładowarką USB oraz szczeliną wykończoną szczotką przeciwkurzową co zapewnia dostęp do gniazd nawet w miejscach o dużym zapyleniu.

Czytaj więcej
2018-08-13

Nowość - akumulatorowa lampa warsztatowa

Przenośna lampa warsztatowa LED z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym, przeznaczona do oświetlenia prac wykonywanych na zewnątrz. Zastosowane praktyczne rozwiązania zapewniają wygodę użytkowania.

Czytaj więcej
2018-08-10

Nowy, najmniejszy na świecie czujnik czadu!

Czujnik dymu, przeznaczony do monitorowania pomieszczeń pod kątem obecności dymu oraz wczesnego wykrywania pożaru. Łatwość instalacji, bardzo małe rozmiary i niezwykle wytrzymała konstrukcja umożliwia zastosowanie w każdym miejscu w domu czy w pracy.

Czytaj więcej