Aktualności, informacje i wydarzenia

2018-01-17

Nowość w dzwonkach bezprzewodowych!

Uprzejmie informujemy o wprowadzeniu do oferty dzwonków bezprzewodowych nowego modelu z bezbateryjnym przyciskiem. Połączenie w dzwonku KINETIC AC elegancji, nowoczesnego designu oraz bezbateryjnej technologii z bogactwem 32 dźwięków dzwonka stwarza doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w domu, mieszkaniu, ale także w firmach, szkołach i innych obiektach użytku publicznego.

Czytaj więcej
2018-01-15

Oprawy liniowe MOSTRA LED

Od dzisiaj w naszej ofercie znana i popularna oprawa MOSTRA LED dostępny również w nowej wersji!

Czytaj więcej
2018-01-09

Oprawa downlight SARMA LED

Oferta downlightów podtynkowych została poszerzona o nowe modele SARMA LED posiadające regulację wiązki światła w zakresie 35 stopni. Innowacyjne zastosowanie wbudowanego zasilacza LED umożliwia bezpośrednie podłączenie do instalacji 230VAC co daje znacznie więcej możliwości montażu. Model OR-OD-6085WLX4 wyposażony w dodatkową funkcję ściemniania.

Czytaj więcej
2018-01-09

Oprawy ogrodowe ONYX i CYRKON LED

Oprawy ogrodowe ONYX LED oraz CYRKON LED dostępne również w wersji bez czujnika ruchu.

Czytaj więcej
2018-01-03

Aktualne promocje: styczeń - luty 2018

Zapraszamy do zalogowania się w Strefie Partnera, gdzie można pobrać promocję, która trwać będzie do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów.

2017-12-19

Świąteczne życzenia

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć Państwu aby wszystkie chwile spędzone w rodzinnym gronie były radosne i spokojne, a każdy dzień Nowego Roku był pełen szczęścia i nadziei - Zarząd i pracownicy firmy.

2017-12-19

Nowy detektor przewodów

Już od dziś można zakupić u nas nowość - wykrywacz metalu, drewna i przewodów pod napięciem oraz ukrytych w ścianach. Wyświetlacz LCD z dźwiękową sygnalizacją, możliwość zmniejszenia lub zwiększenia czułości detektora oraz automatyczna kalibracja po włączeniu sprawia, że urządzenie jest bardzo łatwe i wygodne w użyciu. Nie zwlekaj - przetestuj już dziś!

Czytaj więcej
2017-12-11

Nowość - czujnik ruchu OR-CR-211 w wersji 12V-24V

Mając na uwadze zapotrzebowanie naszych klientów wprowadziliśmy do oferty znany i lubiany czujnik ruchu OR-CR-211 również w wersji zasilania 12V-24VDC.

Czytaj więcej
2017-12-04

Innowacja w dekoracjach świątecznych – ogrodowy projektor laserowy 3D!

Projektor laserowy SANTA to alternatywa dla tradycyjnych świątecznych lampek – to najszybszy i najprostszy sposób na świąteczną dekorację domu! Od dzisiaj koniec pracochłonnego dekorowania domu w tradycyjny sposób, teraz efekt uzyskasz w parę minut, oszczędzając czas i pracę. Praktyczne urządzenie wyświetli tysiące zielonych, czerwonych lub zielono-czerwonych ruchomych światełek na fasadzie budynku, rzeźb jak również w pokoju.

Czytaj więcej
2017-11-20

DUX - nowy zestaw wideodomofonowy

DUX to nowoczesny i oryginalny, kolorowy zestaw wideodomofonowy do samodzielnego montażu. Posiada kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej ekranu 4,3" i wysokiej rozdzielczości obrazu, płynną regulację parametrów monitora oraz regulację głośności, a także oświetlanie diodami LED umożliwiające widzenie w nocy. Dodatkowo ma możliwość sterowania bramą.

Czytaj więcej