Aktualności, informacje i wydarzenia

2018-07-12

Nowość - gniazdo meblowe w kolorze czarnym

Od dzisiaj nasze znane i popularne gniazdo meblowe OR-AE-1303 w nowej, czarnej odsłonie!

Czytaj więcej
2018-07-02

Aktualne promocje: lipiec - sierpień 2018

Zapraszamy do zalogowania się w Strefie Partnera, gdzie można pobrać promocję, która trwać będzie do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

Czytaj więcej
2018-06-22

Oprawy liniowe NOTUS LED

Od dzisiaj znane i popularne oprawy liniowe NOTUS LED dostępne w nowej odsłonie! Doskonale sprawdzą się do podświetleń blatów i szafek kuchennych, regałów, gablot i witryn sklepowych lub biurek.

Czytaj więcej
2018-06-19

Nowość - watomierz z wyświetlaczem LCD

Praktyczny kalkulator energii elektrycznej z wyświetlaczem LCD, który umożliwia sprawdzenie zużycia prądu elektrycznego i obliczenie kosztów zużytej energii podłączonego urządzenia. Wygodny, duży wyświetlacz ułatwia odczyt danych m. in. napięcia sieci, częstotliwości prądu, współczynnika mocy POWER FACTOR czy prądu w obwodzie.

Czytaj więcej
2018-06-12

Nowy przedłużacz sterowany pilotem

Innowacyjny przedłużacz sterowany radiowo za pomocą pilota, który zapewnia wygodną obsługę nawet pięciu podłączonych urządzeń elektronicznych. Niezależne włączanie i wyłączanie przyrządów z odległości aż 30 m (w terenie otwartym) oraz przewód o długości 3 m pozwalają na komfortowe i bezpieczne użytkowanie.

Czytaj więcej
2018-06-08

Nowość - akumulatorowa lampa warsztatowa

Niezawodna lampa warsztatowa LED, która ułatwi każdą pracę, zarówno w domu, garażu czy warsztacie jak i na zewnątrz pomieszczeń, np. na kempingu. Wbudowany silny magnes neodymowy pozwala na przytwierdzenie lampy do metalowych powierzchni. Posiada poręczny, składany hak oraz wbudowany akumulator dzięki czemu w szybki sposób ponownie naładujemy lampę.

Czytaj więcej
2018-05-30

Nowy przedłużacz z płaską wtyczką

Nowoczesne wzornictwo ultra cienkiej listwy zasilającej z przedłużaczem sprawia, że produkt świetnie prezentuje się zarówno w domu jak i w pomieszczeniach biurowych. Posiada ultra płaską wtyczkę, która ułatwia podłączenie do gniazdek znajdujących się w trudno dostępnych miejscach, a kompaktowa konstrukcja ułatwia przechowywanie.

Czytaj więcej
2018-05-30

1 czerwca 2018 dniem wolnym

Informujemy, że 1 czerwca 2018 magazyn firmy ORNO POLSKA będzie nieczynny. Prosimy Klientów, aby tę zmianę uwzględnić w swoich planach zakupowych. Wszelkie zamówienia złożone tego dnia będą realizowane 4 czerwca 2018.

2018-05-16

Nowość w ofercie - szybkozłączki

Poszerzyliśmy naszą ofertę o dwie gamy niezwykle użytecznych szybkozłączek. Różnorodność modeli pozwoli każdemu wybrać produkt dopasowany do swoich potrzeb. Szybkozłączki dostępne są w wersji standardowej oraz mini.

Czytaj więcej
2018-05-16

Nowy przedłużacz biurkowy z ładowarką USB

W naszej ofercie pojawił się nowoczesny przedłużacz biurkowy z przewodem 1,4m, ładowarką USB oraz praktycznym systemem montażowym. Eleganckie, czarne wykończenie z wysokiej jakości tworzywa sprawia, iż produkt jest bardziej wytrzymały na uszkodzenia. Kompaktowy rozmiar wpasuje się w każde wnętrze.

Czytaj więcej