Dane teleadresowe

Producent:
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.

Dystrybutor:
ORNO-POLSKA Sp. z o.o.

PL. 44-141 Gliwice
ul. Rolników 437

Tel.: 32 43 43 110,
fax: 32 43 59 224,
Tel. kom.: 882 110 842

Pomoc techniczna

Doradca techniczny klienta

Tel.: 32 43 43 110 wew. 108
e-mail: techniczny2@orno.pl

Dział serwisu

Piotr Małecki

Tel.: 32 43 43 110 wew. 110
e-mail: techniczny@orno.pl

Andrzej Dobiczek

Tel.: 32 43 43 110 wew. 109
e-mail: techniczny2@orno.pl

Dział reklamacji

Nina Lipowska

Tel.: 32 43 43 110 wew. 105
e-mail: serwis@orno.pl

Aleksandra Owczarek

Tel.: 32 43 43 110 wew. 107
e-mail: reklamacje@orno.pl

Sabina Siwek-Andzioł

Tel.: 32 43 43 110 wew. 106
e-mail: reklamacje2@orno.pl

Numery telefonów

  • Justyna Rokita
    Kierownik działu handlowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 314
    e-mail: j.rokita@orno.pl

  • Ewa Jargon
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 304
    e-mail: handlowy@orno.pl

  • Agnieszka Ciałoń
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 302
    e-mail: handlowy4@orno.pl

  • Bożena Wawoczna
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 303
    e-mail: handlowy3@orno.pl

  • Martyna Brzęk
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 306
    e-mail: handlowy2@orno.pl

  • Karmen Kaluza
    Koordynator ds. sieci

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 307
    e-mail: cs1@orno.pl

  • Iwona Cis
    Junior Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 50
    e-mail: i.cis@orno.pl

  • Maja Sobolewicz
    Export Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 312
    e-mail: m.sobolewicz@orno.pl

  • Patrycja Górecka
    Specjalista ds. Exportu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 311
    e-mail: export@orno.pl

  • Agnieszka Grzesło
    Kierownik działu marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 208
    e-mail: marketing@orno.pl

  • Klaudia Bukowska
    Specjalista ds. Marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 209
    e-mail: marketing2@orno.pl

  • Barbara Łyko-Grudzińska
    Grafik

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 210
    e-mail: grafik@orno.pl

  • Ilona Trzop
    Grafik

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 211
    e-mail: grafik2@orno.pl

  • Anna Przekupień
    Category Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 202
    e-mail: prm@orno.pl

  • Alicja Sawicka
    Asystentka działu zakupów

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 203
    e-mail: prm2@orno.pl

  • Iwona Brzęk
    Kierownik magazynu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 103
    e-mail: magazyn@orno.pl

  • Joanna Gatner
    Zastępca kierownika magazynu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 402
    e-mail: magazyn2@orno.pl

  • Patryk Sztaba
    Asystent logistyki

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 313
    e-mail: p.sztaba@orno.pl

  • Jarosław Margazyn
    Dyrektor ds. sprzedaży

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 301
    Tel. kom.: + 48 600 81 86 99
    e-mail: j.margazyn@orno.pl

  • Michał Zawada
    Dyrektor ds. rozwoju i marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 316
    e-mail: m.zawada@orno.pl

  • Rafał Owczarek
    Prezes zarządu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 300
    e-mail: r.owczarek@orno.pl

  • Wiesław Owczarek
    Wiceprezes zarządu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 213
    e-mail: w.owczarek@orno.pl

Kierownicy regionalni

Kliknij na obszar aby wyświetlić