Dane teleadresowe

Producent:
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.

Dystrybutor:
ORNO-POLSKA Sp. z o.o.

PL. 44-141 Gliwice
ul. Rolników 437

Tel. 32 43 43 110,
fax: 32 43 59 224,
Tel. kom. 882 110 842

Pomoc techniczna

Doradca techniczny klienta detalicznego


Tel. 32 43 43 110 wew. 109
e-mail: techniczny@orno.pl

Doradca techniczny klienta biznesowego


Adam Noga
Tel. 32 43 43 110 wew. 108
e-mail: techniczny2@orno.pl

Reklamacje produktów

Obsługa reklamacji


Doradca klienta ds. reklamacji
Tel. 32 43 43 110 wew. 4
e-mail: reklamacje2@orno.pl

Aby odesłać do nas produkt


Zapoznaj się z procedurą

Numery telefonów

  • Wioletta Jarek
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 201
    e-mail: sekretariat@orno.pl

  • Agnieszka Grońska
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 200
    e-mail: sekretariat3@orno.pl

  • Justyna Rokita
    Kierownik działu handlowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 314
    Tel. kom.: +48 733 998 860
    e-mail: j.rokita@orno.pl

  • Bożena Wawoczna
    Zastępca kierownik działu handlowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 303
    Tel. kom.: +48 733 995 541
    e-mail: handlowy3@orno.pl

  • Agnieszka Kubalińska
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 304
    Tel. kom.: +48 733 992 276
    e-mail: handlowy@orno.pl

  • Monika Ptak
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 302
    Tel. kom.: +48 733 994 424
    e-mail: handlowy4@orno.pl

  • Agnieszka Bojdoł
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 305
    Tel. kom.: +48 733 993 390
    e-mail: handlowy6@orno.pl

  • Monika Cołta
    Asystent działu handlowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 309
    e-mail: handlowy5@orno.pl

  • Martyna Brzęk
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 306
    e-mail: handlowy2@orno.pl

  • Karmen Kaluza
    Koordynator ds. sieci

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 307
    Tel. kom.: +48 733 991 196
    e-mail: k.kaluza@orno.pl

  • Iwona Cis
    Junior Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 310
    e-mail: i.cis@orno.pl

  • Marcin Wycisło
    Export Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 315
    Tel. kom.: +48 696 716 925
    e-mail: m.wycislo@orno.pl

  • Zbigniew Witka
    Export Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 319
    Tel. kom.: +48 533 462 693
    e-mail: z.witka@orno.pl

  • Patrycja Górecka
    Specjalista ds. Exportu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 312
    e-mail: export@orno.pl

  • Agnieszka Grzesło
    Kierownik działu marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 208
    e-mail: marketing@orno.pl

  • Magdalena Jurczyga-Błaszak
    Specjalista ds. marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 211
    e-mail: m.jurczyga@orno.pl

  • Karolina Szczepańska
    Asystent działu marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 209
    e-mail: marketing2@orno.pl

  • Damian Drozdek
    Grafik

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 210
    e-mail: grafik2@orno.pl

  • Barbara Łyko-Grudzińska
    Grafik

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 209
    e-mail: grafik@orno.pl

  • Marta Gabor
    Project manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 205
    Tel. kom.: +48 531 542 137
    e-mail: m.gabor@orno.pl

  • Piotr Tarnowski
    Product manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 204
    Tel. kom.: +48 538 314 586
    e-mail: p.tarnowski@orno.pl

  • Marcin Polk
    Product manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 207
    Tel. kom.: +48 534 346 529
    e-mail: m.polk@orno.pl

  • Anna Przekupień
    Import manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 202
    e-mail: prm@orno.pl

  • Anna Samol
    Specjalista ds. logistyki – zakupów

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 203
    e-mail: prm2@orno.pl

  • Iwona Brzęk
    Kierownik magazynu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 103
    e-mail: magazyn@orno.pl

  • Dawid Zawronek
    Zastępca Kierownika Magazynu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 113
    e-mail: magazyn2@orno.pl

  • Robert Zamorski
    Dyrektor Handlowy ds. Hurtu

    Tel. kom.: +48 694 238 703
    e-mail: r.zamorski@orno.pl

  • Kamil Hyła
    Dyrektor Handlowy ds. Sieci

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 301
    Tel. kom.: + 48 600 818 699
    e-mail: k.hyla@orno.pl

  • Michał Zawada
    Dyrektor ds. rozwoju i marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 316
    e-mail: m.zawada@orno.pl

  • Rafał Owczarek
    Prezes zarządu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 300
    e-mail: r.owczarek@orno.pl

  • Wiesław Owczarek
    Wiceprezes zarządu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 213
    e-mail: w.owczarek@orno.pl

Kierownicy regionalni

Kliknij na obszar aby wyświetlić

 
 
  • Ewa Jargon
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 666 834 276
    e-mail: e.jargon@orno.pl

  • Gabriela Kozioł
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 668 385 328
    e-mail: g.koziol@orno.pl

  • Bartosz Olejewski
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 608 644 552
    e-mail: b.olejewski@orno.pl

  • Grzegorz Dziepak
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 784 699 148
    e-mail: g.dziepak@orno.pl

  • Sławomir Piętka
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 725 076 534
    e-mail: s.pietka@orno.pl

  • Marek Magier
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 666 050 824
    e-mail: m.magier@orno.pl

  • Zofia Przybylska
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 666 375 820
    e-mail: z.przybylska@orno.pl

  • Krzysztof Kałuski
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 606 566 800
    e-mail: k.kaluski@orno.pl

  • Wakat Wakat
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 882 061 607
    e-mail: m.brakowski@orno.pl

  • Bartosz Łosiński
    Kierownik Regionu

    Tel. kom.: +48 884 090 955
    e-mail: b.losinski@orno.pl

Kliknij na obszar aby wyświetlić

 
 
  • Łukasz Helbin
    Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. sieci DIY

    Tel. kom.: +48 795 562 891
    e-mail: l.helbin@orno.pl

  • Karol Paluch
    Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. sieci DIY

    Tel. kom.: +48 533 749 958
    e-mail: k.paluch@orno.pl

  • Dawid Rostkowski
    Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. sieci DIY

    Tel. kom.: +48 795 010 177
    e-mail: d.rostkowski@orno.pl