Dane teleadresowe

Producent:
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.

Dystrybutor:
ORNO-POLSKA Sp. z o.o.

PL. 44-141 Gliwice
ul. Rolników 437

Tel.: 32 43 43 110,
fax: 32 43 59 224,
Tel. kom.: 882 110 842

Pomoc techniczna

Doradca klienta detalicznego


Andrzej Kluszczyk
Tel.: 32 43 43 110 wew. 109
e-mail: techniczny@orno.pl

Doradca klienta biznesowego


Adam Noga
Tel.: 32 43 43 110 wew. 108
e-mail: techniczny2@orno.pl

Reklamacje produktów

Obsługa reklamacji


Doradca klienta ds. reklamacji
Tel.: 32 43 43 110 wew. 4
e-mail: reklamacje2@orno.pl

Aby odesłać do nas produkt


Zapoznaj się z procedurą

Numery telefonów

  • Wioletta Jarek
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 201
    e-mail: sekretariat@orno.pl

  • Patryk Sztaba
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 200
    e-mail: p.sztaba@orno.pl

  • Damian Tomczak
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 308
    e-mail: it@orno.pl

  • Justyna Rokita
    Kierownik działu handlowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 314
    e-mail: j.rokita@orno.pl

  • Bożena Wawoczna
    Zastępca kierownik działu handlowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 303
    e-mail: handlowy3@orno.pl

  • Agnieszka Kubalińska
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 304
    e-mail: handlowy@orno.pl

  • Monika Ptak
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 302
    e-mail: handlowy4@orno.pl

  • Anna Paszek
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 305
    e-mail: handlowy6@orno.pl

  • Monika Cołta
    Asystent działu handlowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 313
    e-mail: handlowy5@orno.pl

  • Martyna Brzęk
    Realizacja zamówień

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 306
    e-mail: handlowy2@orno.pl

  • Karmen Kaluza
    Koordynator ds. sieci

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 307
    e-mail: cs1@orno.pl

  • Iwona Cis
    Junior Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 50
    e-mail: i.cis@orno.pl

  • Marcin Wycisło
    Export Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 315
    Tel. kom.: +48 696 716 925
    e-mail: m.wycislo@orno.pl

  • Zbigniew Witka
    Export Manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 319
    Tel. kom.: +48 533 462 693
    e-mail: z.witka@orno.pl

  • Patrycja Górecka
    Specjalista ds. Exportu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 312
    e-mail: export@orno.pl

  • Agnieszka Grzesło
    Kierownik działu marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 208
    e-mail: marketing@orno.pl

  • Klaudia Bohosiewicz
    Specjalista ds. Marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 209
    e-mail: marketing2@orno.pl

  • Barbara Łyko-Grudzińska
    Grafik

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 210
    e-mail: grafik@orno.pl

  • Marta Gabor
    Project manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 205
    Tel. kom.: +48 531 542 137
    e-mail: m.gabor@orno.pl

  • Piotr Tarnowski
    Product manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 318
    e-mail: p.tarnowski@orno.pl

  • Anna Przekupień
    Import manager

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 202
    e-mail: prm@orno.pl

  • Alicja Sawicka
    Specjalista ds. logistyki – zakupów

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 203
    e-mail: prm2@orno.pl

  • Iwona Brzęk
    Kierownik magazynu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 103
    e-mail: magazyn@orno.pl

  • Piotr Bujoczek
    Zastępca kierownika magazynu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 402
    e-mail: magazyn2@orno.pl

  • Jacek Przepióra
    Kierownik Działu Serwisu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 108
    e-mail: techniczny4@orno.pl

  • Adam Noga
    Doradca techniczny klienta biznesowego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 108
    e-mail: techniczny2@orno.pl

  • Andrzej Kluszczyk
    Doradca techniczny klienta detalicznego

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 109
    e-mail: techniczny@orno.pl

  • Jan Pikuła
    Serwisant

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 109
    e-mail: techniczny3@orno.pl

  • Jarosław Margazyn
    Dyrektor ds. sprzedaży - Rynek Hurtowy

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 301
    Tel. kom.: + 48 600 81 86 99
    e-mail: j.margazyn@orno.pl

  • Michał Zawada
    Dyrektor ds. rozwoju i marketingu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 316
    e-mail: m.zawada@orno.pl

  • Rafał Owczarek
    Prezes zarządu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 300
    e-mail: r.owczarek@orno.pl

  • Wiesław Owczarek
    Wiceprezes zarządu

    Tel.: 32 43 43 110 wew. 213
    e-mail: w.owczarek@orno.pl

Kierownicy regionalni

Kliknij na obszar aby wyświetlić

 
 

Kliknij na obszar aby wyświetlić

 
 
  • Łukasz Helbin
    Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. sieci DIY

    Tel. kom.: 795 562 891
    e-mail: l.helbin@orno.pl

  • Karol Paluch
    Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. sieci DIY

    Tel. kom.: 533 749 958
    e-mail: k.paluch@orno.pl