Pracuj z nami

Aktulne oferty pracy

Regionalny Kierownik Sprzedaży - branża elektrotechniczna
rejon: warmińsko-mazurskie, podlaskie, pomorskie, mazowieckie

Opis stanowiska:
W naszym rozumieniu stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży to jedno z najbardziej odpowiedzialnych i kluczowych funkcji w dziale sprzedaży. Kierownik Sprzedaży zarządza Klientami, produktami oraz wiedzą produktową.

Główny zakres obowiązków:
    • Realizacja strategii sprzedaży na podległym regionie w kanale hurtowym i sieci DIY;
    • Pozyskiwanie nowych Klientów w kanale hurtowym oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami (zarządzanie Klientami);
    • Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u dotychczasowych Klientów o kolejne produkty i grupy produktowe (zarządzanie produktem);
    • Udzielanie merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne dla Klientów (zarządzanie wiedzą);
    • Informowanie klientów o programach i akcjach marketingowych, tj.: wyprzedażach, konkursach, gazetkach, organizowanie ekspozycji, etc.

    Wymagania:
      • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze B2B.
      • Prawo jazdy, praca w 100% w terenie
      • Znajomość specyfiki dystrybucji w kanale sieciowym (hurtownie i markety DIY).
      • Wykształcenie min. średnie techniczne.
      • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów tj. Excel, Word. Mile widziana znajomość programu magazynowo-sprzedażowego Subiekt GT.
      • Predyspozycje zawodowe tj.: umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz opracowywania sposobów realizacji zadań; wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność.
      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny pakiet socjalny,
      • Niezbędne narzędzia pracy, w tym laptop, telefon oraz samochód służbowy
      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
      • Atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
      • Możliwość rozwoju zawodowego

      Aplikację należy wysłać na adres r.owczarek@orno.pl z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883".