Welcome in our world

World of Living innovations

Aktualności, informacje i wydarzenia

 • Nowa obrotowa, bezprzewodowa kamera IP

  Nowoczesna bezprzewodowa kamera kolorowa CCTV, umożliwia monitorowanie domu lub biura ze smartfona, tabletu lub przeglądarki internetowej z każdego miejsca na świecie. Działa za pomocą prostej, darmowej aplikacji na urządzenia mobilne iOS oraz Android. Oświetlenie diodami IR umożliwia widzenie w nocy do 10 m. Przesyłanie sygnału oraz transmisja obrazu przebiega w sposób płynny, a szeroki zakres obrotu kamery zapewniają najlepszą ochronę nawet w warunkach słabszej widoczności.

  2019-02-20
 • Targi MAJSTER PARTNER 2019

  Z satysfakcją informujemy, że nasza firma weźmie udział w Targach MAJSTER PARTNER 2019 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu, które odbędą się w dniu 23 lutego 2019r. Jesteśmy przekonani, że zaprezentowane przez nas produkty zadowolą szeroką rzeszę zwiedzających. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko: 6 piętro, skrzydło A9, stoisko 60.

  2019-02-19
 • NOWOŚĆ - kamera monitorująca IP, MINI

  Innowacyjna, bezprzewodowa kamera, która umożliwia monitorowanie domu lub biura ze smartfona, tabletu lub przeglądarki internetowej z każdego miejsca na świecie. Wykorzystuje prostą, darmową aplikację dostępną na urządzenia mobilne iOS i Android. Płynna transmisja obrazu oraz oświetlenie diodami IR, umożliwiające widzenie w nocy zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz komfort obsługi.

  2019-02-18