Akcja przeprowadzka

Welcome in our world

World of Living innovations

Aktualności, informacje i wydarzenia

 • Nowy zestaw wideodomofonowy CERES 7"

  Wyjątkowy zestaw wideodomofonowy z dotykowym panelem monitora i podświetlanymi przyciskami. Montaż natynkowy z ochronnym daszkiem w zestawie zapewnia ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych. Oświetlenie podczerwienią umożliwia widzenie w nocy, a klawiatura numeryczna umożliwia otwarcie rygla za pomocą kodu.

  2018-12-12
 • NOWOŚĆ - gniazdo ogrodowe z przewodem

  Nowoczesne gniazdo ogrodowe wyposażone w praktyczny grot ziemny do szybkiego montażu w większości sypkich nawierzchni. Posiada dwa gniazda sieciowe z niezwykle użytecznymi pokrywami uchylnymi, chroniącymi gniazda przed czynnikami zewnętrznymi. Idealne do prac ogrodowych czy na kempingu.

  2018-12-11
 • Ogłoszenie

  ORNO-POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie informuje, iż wprowadzone do obrotu oprawy oświetleniowe – lampa warsztatowa ORNO model OR-NR-382E27, kod 5901752485938 oraz lampa warsztatowa z magnesem ORNO model OR-NR-381E27, kod 5901752485921 nie spełniają wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju z dnia 2 czerwca 2016 r. w sprawie wymagań dla sprzętu elektrycznego, z uwagi na: brak odciążki zabezpieczającej przewody podłączone do zacisków przed naprężeniem i skręceniem, zaniżony przekrój żył, nieprawidłową odgiętkę przewodu oraz brak zabezpieczenia przed ręcznym odłączeniem osłony, co stwarza niebezpieczeństwo urazu lub innej szkody, mogących powstać w wyniku kontaktu z elektrycznością. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

  2018-09-19