30 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie :
Informacja z dnia: 2017-09-18
W dniach od 12 do 14 września 2017, na terenie Bielsko-Białej, odbyły się Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB podczas których zaprezentowaliśmy detektory Ei Electronics.

Targi ENERGETAB od wielu już lat są największymi w Polsce targami w dziedzinie energetyki, elektrotechniki i automatyki energetycznej. W tym roku swoje najnowsze produkty zaprezentowało 740 wystawców z 18 krajów Europy i Azji.

Największe w tej branży w Europie Środkowej targi zgromadziły wystawców którzy starali się pokazać swoje najnowocześniejsze maszyny, urządzenia, aparaty czy technologie służące zwiększeniu niezawodności przesyłania energii elektrycznej oraz podniesieniu efektywności jej wytwarzania i użytkowania.

Z tymi najnowszymi rozwiązaniami postanowiło w tym roku zapoznać się około 21 tys. zwiedzających z kraju i zagranicy. Szczególnie było to widoczne drugiego dnia, gdy nad Szyndzielnią pojawiło się słońce a tłumy zwiedzających pojawiły się w alejkach pośród setek stoisk plenerowych.

Dziękujemy wszystkim, że pomimo nie zawsze sprzyjającej pogody, znaleźliście czas, aby odwiedzić nasze stoisko i poświęciliście kilka chwil na rozmowę oraz obejrzenie nowości.

 
ORNO POLSKA Strona główna O nas Strefa klienta Dystrybucja Kontakt Made by INVENTCOM