Contact details

Manufacturer:
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.

Distributor:
ORNO-POLSKA Sp. z o.o.

PL. 44-141 Gliwice
ul. Rolników 437

phone: +48 32 43 43 110,
fax: +48 32 43 59 224,
mobile: +48 882 110 842

Phone numbers

  • Wioletta Jarek
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 201
    e-mail: sekretariat@orno.pl

  • Patryk Sztaba
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 200
    e-mail: p.sztaba@orno.pl

  • Damian Tomczak
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 308
    e-mail: it@orno.pl

  • Justyna Rokita
    Sales department supervisor

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 314
    e-mail: j.rokita@orno.pl

  • Bożena Wawoczna
    Vice Sales department supervisor

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 303
    e-mail: handlowy3@orno.pl

  • Agnieszka Kubalińska

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 304
    e-mail: handlowy@orno.pl

  • Monika Ptak

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 302
    e-mail: handlowy4@orno.pl

  • Anna Paszek
    Realizacja zamówień

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 305
    e-mail: handlowy6@orno.pl

  • Monika Cołta
    Asystent działu handlowego

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 313
    e-mail: handlowy5@orno.pl

  • Martyna Brzęk

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 306
    e-mail: handlowy2@orno.pl

  • Karmen Kaluza
    Koordynator ds. sieci

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 307
    e-mail: cs1@orno.pl

  • Iwona Cis
    Koordynator ds. sieci

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 50
    e-mail: i.cis@orno.pl

  • Marcin Wycisło
    Export Manager

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 315
    Tel. kom.: +48 696 716 925
    e-mail: m.wycislo@orno.pl

  • Zbigniew Witka
    Export Manager

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 319
    Tel. kom.: +48 533 462 693
    e-mail: z.witka@orno.pl

  • Patrycja Górecka

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 312
    e-mail: export@orno.pl

  • Agnieszka Grzesło

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 208
    e-mail: marketing@orno.pl

  • Klaudia Bohosiewicz

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 209
    e-mail: marketing2@orno.pl

  • Barbara Łyko-Grudzińska
    Graphic

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 210
    e-mail: grafik@orno.pl

  • Vacancy
    Sales director

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 301
    Tel. kom.: +48 600 81 86 99

  • Michał Zawada
    Dyrektor ds. rozwoju i marketingu

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 316
    e-mail: m.zawada@orno.pl

  • Rafał Owczarek
    President

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 300
    e-mail: r.owczarek@orno.pl

  • Wiesław Owczarek
    Vice-president

    Tel.: +48 32 43 43 110 wew. 213
    e-mail: w.owczarek@orno.pl

Regional managers

Click on the area to display

 
 

Click on the area to display

 
 
  • Łukasz Helbin
    Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. sieci DIY

    Tel. kom.: +48 795 562 891
    e-mail: l.helbin@orno.pl