Kontaktdaten

Produzent:
ORNO-LOGISTIC Sp. z o.o.

Händler:
ORNO-POLSKA Sp. z o.o.

PL. 44-141 Gliwice
ul. Rolników 437

Telefon: 32 43 43 110,
fax: 32 43 59 224,
Handy: 882 110 842

Phone numbers

  • Agnieszka Grońska
    Koordynator ds. Organizacyjnych

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 200
    e-mail: sekretariat3@orno.pl

  • Justyna Rokita
    Sales department supervisor

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 314
    e-mail: j.rokita@orno.pl

  • Bożena Wawoczna
    Vice Sales department supervisor

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 303
    e-mail: handlowy3@orno.pl

  • Agnieszka Kubalińska

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 304
    e-mail: handlowy@orno.pl

  • Monika Ptak

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 302
    e-mail: handlowy4@orno.pl

  • Anna Paszek
    Realizacja zamówień

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 305
    e-mail: handlowy6@orno.pl

  • Monika Cołta
    Asystent działu handlowego

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 313
    e-mail: handlowy5@orno.pl

  • Martyna Brzęk

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 306
    e-mail: handlowy2@orno.pl

  • Karmen Kaluza
    Koordynator ds. sieci

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 307
    e-mail: cs1@orno.pl

  • Iwona Cis
    Koordynator ds. sieci

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 50
    e-mail: i.cis@orno.pl

  • Dario rhoj
    Export Manager

    Handy:: +385 99 4233 342
    e-mail: d.srhoj@orno.pl

  • Zbigniew Witka
    Export Manager

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 319
    Handy:: +48 533 462 693
    e-mail: z.witka@orno.pl

  • Victoriya Barkova
    Export Manager

    Handy:: +48 601 231 987
    e-mail: v.barkova@orno.pl

  • Patrycja Górecka

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 312
    e-mail: export@orno.pl

  • Agnieszka Grzesło
    Marketing manager

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 208
    e-mail: marketing@orno.pl

  • Magdalena Jurczyga-Błaszak
    Marketing Specjalist

    Telefon:: 32 43 43 110 ext./ wewn. 210
    e-mail: m.jurczyga@orno.pl

  • Agnieszka Sitarek
    Marketing Specjalist

    Telefon:: 32 43 43 110 wew. 209
    e-mail: marketing2@orno.pl

  • Barbara Łyko-Grudzińska
    Graphic

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 210
    e-mail: grafik@orno.pl

  • Damian Drozdek
    Graphic

    Telefon:: 32 43 43 110 wew. 210
    e-mail: grafik2@orno.pl

  • Jacek Przepióra
    Project department manager

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 108
    e-mail: techniczny4@orno.pl

  • Adam Noga
    Customer Advisor B2B

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 108
    e-mail: techniczny2@orno.pl

  • Andrzej Kluszczyk
    Customer Advisor B2C

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 109
    e-mail: techniczny@orno.pl

  • Jan Pikuła
    Serviceman

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 109
    e-mail: techniczny3@orno.pl

  • Kamil Hyła
    Sales director

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 301
    Handy:: +48 600 81 86 99
    e-mail: k.hyla@orno.pl

  • Michał Zawada
    Development and marketing director

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 316
    e-mail: m.zawada@orno.pl

  • Rafał Owczarek
    President

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 300
    e-mail: r.owczarek@orno.pl

  • Wiesław Owczarek
    Vice-president

    Telefon:: +48 32 43 43 110 wew. 213
    e-mail: w.owczarek@orno.pl

Leiter der Region

Click on the area to display

 
 

Click on the area to display

 
 
  • Łukasz Helbin
    Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. sieci DIY

    Handy:: +48 795 562 891
    e-mail: l.helbin@orno.pl