Welcome in our world

World of Living innovations

Aktualności, informacje i wydarzenia

 • Autonomiczny czujnik dymu OR-DC-630

  Autonomiczny czujnik dymu OR-DC-630 to nowość w naszej gamie produktów służących do zwiększania poziomu bezpieczeństwa. Czujnik monitoruje zamknięte pomieszczenia pod kątem obecności dymu, a w przypadku wykrycia zagrożenia pożarowego uruchamia alarm optyczny w postaci diody LED oraz głośną syrenę o poziomie dźwięku ok 85 dB. Urządzenie posiada przycisk TEST, który umożliwia kontrolę właściwej pracy. Zasilany jest 1 baterią 9V, a w przypadku jej zużycia sygnalizuje o tym za pomocą sygnałów dźwiękowych.

  2019-10-21
 • Nowy mechaniczny programator czasowy OR-PRE-443

  Chcesz oszczędzić energię w swoim domu lub biurze? Zastosuj nasz mechaniczny programator czasowy OR-PRE-443. Dzięki niemu w prosty sposób zaprogramujesz czas włączenia i wyłączenia oświetlenia, listwy zasilającej lub innych urządzeń elektrycznych, takich jak wiatrak, osprzęt do akwariów i inne. Nasz programator może włączać i wyłączać napięcie do 48 razy dziennie. Minimalny czas wynosi 15 minut (1 zapadka), a maksymalny 24 godziny. Regulacja odbywa się za pomocą czytelnego pokrętła.

  2019-10-18
 • Nowy bezprzewodowy, pojedynczy, dotykowy wyłącznik światła sterowany pilotem

  Nasz nowy produkt - bardzo efektowny wyłącznik światła ze szkła krystalicznego, stanowi połączenie funkcjonalności i dobrego designu. Urządzenie umożliwia zarówno manualne jak i zdalne sterowanie oświetleniem, za pomocą dołączonego pilota. Płaski panel wyłącznika ma podświetlane przyciski, a jego wielką zaletą jest jednolity kolor, dzięki czemu ładnie komponuje się z powierzchnią montażową. Do przycisków na pilocie można przypisać konkretne funkcje.

  2019-10-07